Duben 2010

Nová práce 1.

12. dubna 2010 v 19:52
Tááák konečně jsem se k tomu dokopala a dala jsem to sem xDD.......ae je to fakt extrémně krátkéé.....tak doufám,že tu bude alespoň jeden koment abych věděla,jeslti mám v tom vůbec pokračovat xDD......Je to na pár Sasu/Naru....Jo a dík Mizore-chan,že jsi mě upozornila na to,že je to anglicky xDDD........nějak se mi to vymklo z rukou totiž xDDDNová práce
 ,,Achjoo….už zase mě vyhodili…."postěžoval si Naruto.To už je poněkolikáté co ho vyhodili z práce za to,že chodil pozdě…..Teď momentálně seděl u baru a svěřoval se barmanu Kibovi….
,,Jééééžiš,tebe snad vyhodí z každý práce hele."posmíval se mu Kiba.
"Hmm…..to je fakt povzbuzující teda."nafoukl uražením Naruto tváře…..Pak si ale všiml muže,který si ho měří svým pohledem už pěkně dlouhou dobu.
,,Promiňte že se ptám,ale…je na mě něco divného,že se tak na mě díváte?"zeptal se nesměle Naruto.
,,Nééé….jen jsem slyšel,že vás vyhodili z práce….Já bych o nějaké věděl jestli byste nějakou hledal….
,,Opravdu?!?!"vykřikl vesele Naruto a přisedl si k neznámému,,A co je to za práci?zeptal se nadšeně.
,,Nooo….."začal muž vyhýbavě….,,prostě budeš sloužit jitému muži Sasukemu Uchiovi.Budeš dělat cokoliv bude chtít…"
,,Hmmm…tak to jde….A kolik za to dostanu?"zeptal se Naruto.
,,10 000 dolarů za měsíc."odpověděl muž s bílým čírem na hlavě.
,,Co tak hodně????Tak to beru."oznámil Naruto……,,Jo,jinak jsem Naruto."představil se.
,,A já Kakashi."usmál se.
Naruto se podíval na hodinky a zhrozil se:,,Sakra!Už musím jít.Kdy a kde se uvidíme zítra?"
,,V Grand hotel a devět hodin."dopověděl Kakashi.
,,Oukej…tak já letím.Čus."pozdravil ho Naruto a honem honem odešel……………………
DALŠÍ DEN
Pááni…..to je hustý…..pomyslel si Naruto,když stál před obrovským luxusním hotelem
,,Áááá…tak tady ho máme.."ozvalo se mu za zády.Naruto se otočil a uviděl Kakashiho v elegantním černém obleku…
,,Ahoj."usmál se na něj Naruto.
,,Ahoj ahoj…Rychle…Zpěcháme…Musíš se obléct do uniformy,kterou budeš nosit.."začal Kakashi a vedl ho do výtahu…,,Pamatuj si,musíš udělat COKOLIV,co ti pan Uchiha řekne.Jo a budeš bydlet u něj.
,,Hmmm…klidně..To bude brnkačka.."řekl lehkomyslně Naruto.
Kdybys tak věděl,co tě bude čekat…pomyslel si pervezivně Kakashi…
,,Crrnk"ozval se zvonek u výtahu a dveře se otevřeli.Kakashi táhl ho sebou do pokoje s nápisem: NEVSTUPOVAT!JEN PRO PRACOVNÍKY!Kakashi otevřel dveře a Naruto byl na cvíli překvapen co vidí….Byl to……hrozný nepořádek!!(xDDD)…….
,,Počkej tady,já ti přinesu uniformu."řekl Kakashi a nechal tam blonďáčka chvíli čekat.Když opět přišel měl v rukou extrémně krátké šaty na kterých byla vzadu mašle.Byli černo-bílé….Vlastně vypadali jak šaty,které nosily pokojské až na tu mašli a to,že byli VELMI,ae opravdu VELMI krátké……
,,Tak,tady to máš."oznámil mu nadšeně Kakashi a byl pobavený,jak viděl Narutovo překvapení.
,,C-co???T-t-to si mám jako vzít na sebe???Vždyť je to hrozně krátký a určitě mi bude vidět zadek!!!"vyhrkl Naruto.Kakashimu se z té představy málem zvedl klacek xDDD……
,,Neva….Ae teď si pospěš…..Pan Uchiha by tu měl být za každou chvíli."promluvil Kakashi a hned ho strkal do kabinky……
No tak dobře……snad tohle přežiju.Pomyslel si Naruto s povzdychem.

Po 5(úmorných xD)minutách Naruto konečně vyjde z kabinky.Kakashimu div že nevypadnou z důlků oční bulvy a čumí dál na Naruta……Naruto vypadal upa kawaiiii.Šaty byly opravdu tak krátké a Kakashiho pastvou pro oči byly asi jeho stehýnka.A jak se krásně červenal a……Náhle do pokoje vrazil Sasuke.
,,Áááá….vítejte pane Uchiho."pozdravil poslušně Kakashi.
,,Kde je?"zeptal se Sasuke.
,,Kdo???Jo aha,vy myslíte……No je hned za vámi."řekl Kakashi s úsměvem a čekal,až ho Uchiha pochválí za to,že vybral tak kawai klučinu.Sasuke se otočil a co neuviděl.Před ním byl upe nádherný blonďáček prostě k zulíbání.Měl obrovské modré oči a pořád si stahoval šaty dolů a byl celý rudý.Sasuke šel k Narutovi vzal ho za ruku a táhl ho do svého pokoje.

KONEC 1.dílu

P.S.Nekopírujte!!!!!!

Nová práce

12. dubna 2010 v 16:08 | Wingi Nekhitto |  Naše Kecy
Táák lidi jen jsem chtěla dát oznamko,že pracuji na nové povídce....Jmenuje se Nová práce a je to na pár Sasu/Naru(klasika :DD)...Je o tom,že Naruta vyhodili z práce a v baru potká Kakashiho,který mu nabídne práci u Sasukeho......No jaká je to práce si asi domyslíte všici že?xDDDD
                                            Vaše Wingi-chan

Dark a Daisuke

11. dubna 2010 v 17:14 | Santya Nekhitto |  Nějaký obrázky
Hoj lidi tady moje ségruš už říkala že sem tu nová , ale hostit vás tu budu také xD
A tak sem si říkala že dyžtak začnu tady obrázkem .
9

Mizore-chan ♥Sb♥

11. dubna 2010 v 15:05 | Wingi Nekhitto |  Spřátelení
Tááák lidi....máme tu nové Sbé :)......Je to Mizore-chan .Snad se ti bude líbit diploš =).....


rfdsfdsf


A tady je pro mě.Děkuju =)...moc se mi líbí :*

dasdas

Náměsíčnost 1

6. dubna 2010 v 16:44 | Wingi Nekhitto |  Naruto-Kapitolovky
Táááák lidi,konečně jsme se k tomu dokopala a dala jsem tu povídku sem =DD...za to vděčím hlavně Mizore-chan mému novému Sbé...Takže tento díl je darován Mizore-chan :) ♥...Jo a tenhle díl je i na mém bývalém blogu animepovidky1.blog.cz takže se nedivte =DD......

Byl hezký den a zcela nekompletní Tým 7 musel čekat na našeho ,,milovaného"sensei.Ta růžová pipka se zase snažila sbalit Sasukeho,ale moc se jí to nepovedlo jako obvykle.Sakra,kde ten Kakashi vězí!!!řvala v duchu Sakura.Náhle se ale před ní objevila mlha a v ní uviděla bílé číro.,,Zdravím ban..."nemohl doříct Kakashi a byl zavalen vodopádem nadávek.
,,Sensei co si to dovolujete??!!!Takhle už to dál nejde!!!Jak dlouho máme třeba zítra??Tři hodiny??Nebo snad pět hodin?!?"řvala a něho Sakura.Tak takhle už to nejde.pomyslel si Kakashi.Stává se z ní čím dál tím horší kunoichi(jestli ona něco takovýho je xD).Buď chtěla znásilnit Sasukeho(chudáček),nebo na každého jen štěká.I na Tsunade si dovolila.
,,Sakuro,co si to dovoluješ?!To já jsem tvůj sensei,nebo ty snad??"vynadal Kakashi Sakura.Sakura jakoby měnila barvy duhy.Nejdřív zbledla,jak ji Kakashi setřel,pak zmodrala,protože se strapnila před jejím Sasíčkem a nakonec zčervenala vztekem kvůli porážce.Vzadu uslyšela smích a hned věděla čí je.
,,Naruto!!!"zařvala Sakura a Naruto se přikrčil,protože věděl co bude dál.Sakura se chystala ho uhodit,když v tom ji někdo chytil.
,,Sasuke???"Sakuře spadla čelist o pár metrů dolů.
,,Nech ho už napokoji,udělal ti někdy něco???"zeptal se ji Sasuke a pak ji pustil.Kakashi se rozhodl,že s ujme slova.,,Zítra na mě čekat už nebudete,protože lady Tsunade se rozhodla,že dá všem týdenní prázdniny.A dnes jsem se rozhodl,že nebudeme mít trénink."řekl ještě Kakashi než se rozplynul v mlze.
,,Sasuke??Nechceš jít se mnou na rande?"kvokla ta slepice.
,,Ne Sakuro!Jak dlouho ti mám říkat,že s tebou nikam nepůjdu??Vždyť si mě málem znásilnila!!"začal na ni Sasuke řvát tak,že Sakura radši odešla.Zůstali tam jenom Sasuke a Naruto(vzrůšo xD).Takže,budu mu muset říct,že ho miluju.pomyslel si Naruto.Takhle dlouho už to nevydržím,vždyť jsem málem omdlel z té jeho odvážnosti postavit se Sakuře(pěkná mi to odvaha XD)..Přemýšlel takhle dál,když v tom mu někdo dal ruku na rameno.
,,Áááá"začal křičet když v tom si uvědomil,jak směšně to vypadá a ještě kvůli takový blobosti.
,,Ech...stalo se něco Naruto?"zeptal se ho Sasuke a pořád měl ruku ne Narutově rameni.
,,Ne...nic,víš Sasuke...no..j-já jsem ti chtěl n-něco říct..."vykoktal Naruto.Bože,on je tak roztomilý když koktá.pomyslel si Sasuke.Tak do toho.pomyslel si Naruto.
,,NovíšSasukejásedotebeasizamilovalaužjsemtonevydrželamuseltitoříct..."vyhrkl Naruto na Sasukeho vodopád slov,že ani nevěděl,co přesně řekl.Ale Sasuke jo.Tak důležitou větu předci jen tak nezapomene.
,,S-sasuke..je ti něco?"zeptal se už zpomaleně Naruto,když viděl,že Sasuke na nic nereaguje.Náhle si ho Sasuke přivinul k sobě a políbil ho.Cooo????Sasuke mě políbil??pomyslel si Naruto udiveně.
,,Naruto,já ti chtěl taky říct,že tě miluju.Já tě vlastně miluju od svých osmi letech(páč je jim 16 xD).
,,Takže mě taky miluješ?"zeptal se udiveně Naruto.
,,Ale jistě ty můj poklade."odvětil mu na to Sasuke,zvedl ho do výšky a zatočil s ním.


U Sakury:
,,Sakra,zapoměla jsem si tam šátek."vzpoměla si Sakura a běžela na místo,kde měli sraz.Když v tom se zastavila.Uviděla něco co ji doslova vyrazilo dech.Stál tam JEJÍ Sasuke-kun s tím liščím pakem a líbali se tam.

U naší milované dvojice:
Myslím,že se od něho už nikdy neodtrhnu.pomyslel si Sasuke a dál se vpíjel do Narutových sladkých rtíků.Najednou uslyšeli něco,co je moc nepotěšilo. 
,,Narutooo,co si to sakra udělal s MÝM Sasíkem?!?!?!"řvala Sakura a chystala se Naruta uhodit.
,,Nech ho nepokoji!!!"zařval Sasuke na Sakuru.Sakuře spadla čelist o několik pater níž,protože to bylo u Sasukeho zcela divné,že řval.
,,Sakuro,jestli se ho dotkneš,tak tě zabiju!"pohrozil Sasuke Sakuře.Sakura se tak lekla,že toho už nechala vzala si šátek a s nosem úplně nahoře(si myslela ŽE TÍM Sasukeho zaujme xD)odešla.
,,No konečně od ní už budeme mít pokoj."řekl spokojeně Sasuke a vzal si Naruta do náruče.
,,Hele,co to děláš???Dej mě dolů."začal Naruto protestovat a vrtěl se.
,,Naruto ,dovol mi to prosím.Nikdy jsem tě neměl takhle blízko a teď si to chci užít."zašeptal mu Sasuke vzrušeně do ouška a poté do něho jemně kousl.Naruto zavzdychl a souhlasil.Sasuke tedy běžel rychlostí blesku do Narutova domu,protože byl blíž a zavřel za nimi(to je polojasný xD).Nevěděli ani,že je sleduje nějaký růžový flek.No počkej Naruto,za tohle zaplatíš,že si mi ukradl Sasukeho.pomyslela si Sakura a šla domu aby něco vymyslela.

U Naruta:
Sasuke pomalu položil Naruta jakoby byl z porcelánu.Zasypával ho polibkami a pomalu mu sundával mikinu.Sice se chtěl na Naruta vrhnout,ale věděl,že to bylo jeho první milování,proto nechtěl nic uspěchat(a já zase nwm jak na to xD).Líbá ho nejdřív na krku,kde mu zůstanou rudé flíčky.
,,Ááách…"sténá Naruto jak o život.Sasuke mu sundal černé tričko a hodil ho bůh ví kam(heč,já to vím taky xD)a dává mu pusy na odhalená místa.Naruto se rozhodl,že už nezůstane pozadu a rychle sundal svému ,,milencovi"jak mikinu tak i tričko.Stáhne Sasukeho pod sebe a přisaje se mu na krk.
,,Ááách…"zasténal poprvé Sasuke.Ale po chvíli to je zase naopak(střídačka xD).Sasuke žužlal Narutovi bradavku a Naruto při tom slastně vzdychal.Potom ji jemně kousl ale zase políbil jako pojistku.Nevěděl proč ale bavilo ho to,proto to udělal tak i s tou druhou.Motýlími polibkami si mapoval cestičku až k podbříšku a dolu a ještě dolu……a pak….mu Sasuke sundal kalhoty (xD)i strenkami.Sasuke se sklonil.Naruto zatajil dech a čekal co se stane.Sasuke mu foukl na špičku jeho mužství.
,,Ách Sasuke prosím!!!"zavzdychal Naruto(nějak hodně vzdychá).Sasuke se rozhodl,že už ho nebude trápit a vzal ho celého do pusy.Naruto se celý napnul a zavzdychnul.Poté se pohnul proti Sasukemu a moc si užíval.Naruto ho chytl za vlasy a sám si určil tempo.Stačilo jen pár tahů a domem se neslo úlevné zasténání.Sasuke si sundal kalhoty i s trenkami.Prst strčil Narutovi do pusy.Naruto ho žužlal a Sasuke si ho vzal.
,,Naruto,teď to bude trochu bolet,tak se co nejvíc uvolni."řekl Sasuke prosebně.Naruto na to jen kývl hlavou.Sasuke nasliněným prstem jemně zatlačil do Narutovi dírky.Naruto na to zatím nereagoval a tak Sasuke ještě víc zatlačil.Narutovi se z úst prodral bolestný sten a ukáply mu slzy.
,,Pššštt Naruto,to bude dobrý.Uvolni se."konějšil ho Sasuke jemně,vzal si do rukou jeho penis a  začal ho masírovat.Tím odvedl Narutovu pozornost a prstem zajel hlouběji.Až pak si toho Naruto všiml,ale to už jenom cítil příjemný pocit.Naruto se proti Sasukemu pohnul a zavzdychal.Sasuke pomalu přidal ještě 3 prsty.
,,Sasuke,ch-chci tě v sobě cítit prosím…."zasténal prosebně Naruto.Sasuke mu velmi rád splnil toto přání.Vytáhl prsty a místo toho tam pomalinku strčil(už nevím,co tam napsat xD)svoje mužství.Nejdřív Naruta zavalila vlna bolesti ale posléze byla nahrazena jenom slastí.Sasuke se zkusil pohnout a oba dva začali vzdychat.Sasuke nejdřív jen zvolil pomalé tempo ale potom začal zrychlovat a zrychlovat.Domem se nesli vzdechy obou chlapců…….


Ráno:
No počkej Naruto.pomyslela si Sakurka po ránu,páč už vymyslela plán jak je rozdělit.(ale já to nwm xDDDD)……                          Pokračování příště……
                     
                  Vím,že to yaoi nestálo za nic,ale je to moje první.Takže se těšte na pokračko……
                                                                  Vaše Wingi-chanChcete se spřátelit?Stačí napsat :D

4. dubna 2010 v 17:28 | Wingi Nekhitto |  Spřátelení
Čau lidi......Tak a máme to tu....Che se někdo spřátelit????Jestli jo,stačí napsat:
1)Jméno
2)Adresu blogu
3)Co bys chtěl/a na diplomek
4)No já(Wingi)bych chtěla asi SasuNaru =DD....ae co by chtěla moje ségruš to fakt nwm....ještě jsem se jí nezeptala =DD.......Měla jsem v plánu to hodit na ní aby tohle napsala jenže ségruš se z toho vymotala tak,že musí jít umýt nádobí xDDD.....

Tak doufám,že tu bude alespoň jeden koment :PPP

Uvítaní =)

4. dubna 2010 v 12:11 | Wingi Nekhitto a Santya Nekhitto
Čaukýs lidi =D………Tímto vás chceme uvítat na našem blogu……Já Wingi Nekhitto a moje ségruš Santya Nekhitto =D…….Chtěly jsme vás jen upozornit,že na našem blogu píšem povídky převážně na shounen-ai a yaoi….Takže žádný Sasu/Saku nebo Naru/Hina xPPP xDD……….A většinou budeme psát na Naruto…..někdy se sem připlete i Harry Potter…….A taky o anime tu bude a všechno možnýý.No tak ať se vám tu líbí :* <3                              Vaše Wingi a Santya