Náměsíčnost 1

6. dubna 2010 v 16:44 | Wingi Nekhitto |  Naruto-Kapitolovky
Táááák lidi,konečně jsme se k tomu dokopala a dala jsem tu povídku sem =DD...za to vděčím hlavně Mizore-chan mému novému Sbé...Takže tento díl je darován Mizore-chan :) ♥...Jo a tenhle díl je i na mém bývalém blogu animepovidky1.blog.cz takže se nedivte =DD......

Byl hezký den a zcela nekompletní Tým 7 musel čekat na našeho ,,milovaného"sensei.Ta růžová pipka se zase snažila sbalit Sasukeho,ale moc se jí to nepovedlo jako obvykle.Sakra,kde ten Kakashi vězí!!!řvala v duchu Sakura.Náhle se ale před ní objevila mlha a v ní uviděla bílé číro.,,Zdravím ban..."nemohl doříct Kakashi a byl zavalen vodopádem nadávek.
,,Sensei co si to dovolujete??!!!Takhle už to dál nejde!!!Jak dlouho máme třeba zítra??Tři hodiny??Nebo snad pět hodin?!?"řvala a něho Sakura.Tak takhle už to nejde.pomyslel si Kakashi.Stává se z ní čím dál tím horší kunoichi(jestli ona něco takovýho je xD).Buď chtěla znásilnit Sasukeho(chudáček),nebo na každého jen štěká.I na Tsunade si dovolila.
,,Sakuro,co si to dovoluješ?!To já jsem tvůj sensei,nebo ty snad??"vynadal Kakashi Sakura.Sakura jakoby měnila barvy duhy.Nejdřív zbledla,jak ji Kakashi setřel,pak zmodrala,protože se strapnila před jejím Sasíčkem a nakonec zčervenala vztekem kvůli porážce.Vzadu uslyšela smích a hned věděla čí je.
,,Naruto!!!"zařvala Sakura a Naruto se přikrčil,protože věděl co bude dál.Sakura se chystala ho uhodit,když v tom ji někdo chytil.
,,Sasuke???"Sakuře spadla čelist o pár metrů dolů.
,,Nech ho už napokoji,udělal ti někdy něco???"zeptal se ji Sasuke a pak ji pustil.Kakashi se rozhodl,že s ujme slova.,,Zítra na mě čekat už nebudete,protože lady Tsunade se rozhodla,že dá všem týdenní prázdniny.A dnes jsem se rozhodl,že nebudeme mít trénink."řekl ještě Kakashi než se rozplynul v mlze.
,,Sasuke??Nechceš jít se mnou na rande?"kvokla ta slepice.
,,Ne Sakuro!Jak dlouho ti mám říkat,že s tebou nikam nepůjdu??Vždyť si mě málem znásilnila!!"začal na ni Sasuke řvát tak,že Sakura radši odešla.Zůstali tam jenom Sasuke a Naruto(vzrůšo xD).Takže,budu mu muset říct,že ho miluju.pomyslel si Naruto.Takhle dlouho už to nevydržím,vždyť jsem málem omdlel z té jeho odvážnosti postavit se Sakuře(pěkná mi to odvaha XD)..Přemýšlel takhle dál,když v tom mu někdo dal ruku na rameno.
,,Áááá"začal křičet když v tom si uvědomil,jak směšně to vypadá a ještě kvůli takový blobosti.
,,Ech...stalo se něco Naruto?"zeptal se ho Sasuke a pořád měl ruku ne Narutově rameni.
,,Ne...nic,víš Sasuke...no..j-já jsem ti chtěl n-něco říct..."vykoktal Naruto.Bože,on je tak roztomilý když koktá.pomyslel si Sasuke.Tak do toho.pomyslel si Naruto.
,,NovíšSasukejásedotebeasizamilovalaužjsemtonevydrželamuseltitoříct..."vyhrkl Naruto na Sasukeho vodopád slov,že ani nevěděl,co přesně řekl.Ale Sasuke jo.Tak důležitou větu předci jen tak nezapomene.
,,S-sasuke..je ti něco?"zeptal se už zpomaleně Naruto,když viděl,že Sasuke na nic nereaguje.Náhle si ho Sasuke přivinul k sobě a políbil ho.Cooo????Sasuke mě políbil??pomyslel si Naruto udiveně.
,,Naruto,já ti chtěl taky říct,že tě miluju.Já tě vlastně miluju od svých osmi letech(páč je jim 16 xD).
,,Takže mě taky miluješ?"zeptal se udiveně Naruto.
,,Ale jistě ty můj poklade."odvětil mu na to Sasuke,zvedl ho do výšky a zatočil s ním.


U Sakury:
,,Sakra,zapoměla jsem si tam šátek."vzpoměla si Sakura a běžela na místo,kde měli sraz.Když v tom se zastavila.Uviděla něco co ji doslova vyrazilo dech.Stál tam JEJÍ Sasuke-kun s tím liščím pakem a líbali se tam.

U naší milované dvojice:
Myslím,že se od něho už nikdy neodtrhnu.pomyslel si Sasuke a dál se vpíjel do Narutových sladkých rtíků.Najednou uslyšeli něco,co je moc nepotěšilo. 
,,Narutooo,co si to sakra udělal s MÝM Sasíkem?!?!?!"řvala Sakura a chystala se Naruta uhodit.
,,Nech ho nepokoji!!!"zařval Sasuke na Sakuru.Sakuře spadla čelist o několik pater níž,protože to bylo u Sasukeho zcela divné,že řval.
,,Sakuro,jestli se ho dotkneš,tak tě zabiju!"pohrozil Sasuke Sakuře.Sakura se tak lekla,že toho už nechala vzala si šátek a s nosem úplně nahoře(si myslela ŽE TÍM Sasukeho zaujme xD)odešla.
,,No konečně od ní už budeme mít pokoj."řekl spokojeně Sasuke a vzal si Naruta do náruče.
,,Hele,co to děláš???Dej mě dolů."začal Naruto protestovat a vrtěl se.
,,Naruto ,dovol mi to prosím.Nikdy jsem tě neměl takhle blízko a teď si to chci užít."zašeptal mu Sasuke vzrušeně do ouška a poté do něho jemně kousl.Naruto zavzdychl a souhlasil.Sasuke tedy běžel rychlostí blesku do Narutova domu,protože byl blíž a zavřel za nimi(to je polojasný xD).Nevěděli ani,že je sleduje nějaký růžový flek.No počkej Naruto,za tohle zaplatíš,že si mi ukradl Sasukeho.pomyslela si Sakura a šla domu aby něco vymyslela.

U Naruta:
Sasuke pomalu položil Naruta jakoby byl z porcelánu.Zasypával ho polibkami a pomalu mu sundával mikinu.Sice se chtěl na Naruta vrhnout,ale věděl,že to bylo jeho první milování,proto nechtěl nic uspěchat(a já zase nwm jak na to xD).Líbá ho nejdřív na krku,kde mu zůstanou rudé flíčky.
,,Ááách…"sténá Naruto jak o život.Sasuke mu sundal černé tričko a hodil ho bůh ví kam(heč,já to vím taky xD)a dává mu pusy na odhalená místa.Naruto se rozhodl,že už nezůstane pozadu a rychle sundal svému ,,milencovi"jak mikinu tak i tričko.Stáhne Sasukeho pod sebe a přisaje se mu na krk.
,,Ááách…"zasténal poprvé Sasuke.Ale po chvíli to je zase naopak(střídačka xD).Sasuke žužlal Narutovi bradavku a Naruto při tom slastně vzdychal.Potom ji jemně kousl ale zase políbil jako pojistku.Nevěděl proč ale bavilo ho to,proto to udělal tak i s tou druhou.Motýlími polibkami si mapoval cestičku až k podbříšku a dolu a ještě dolu……a pak….mu Sasuke sundal kalhoty (xD)i strenkami.Sasuke se sklonil.Naruto zatajil dech a čekal co se stane.Sasuke mu foukl na špičku jeho mužství.
,,Ách Sasuke prosím!!!"zavzdychal Naruto(nějak hodně vzdychá).Sasuke se rozhodl,že už ho nebude trápit a vzal ho celého do pusy.Naruto se celý napnul a zavzdychnul.Poté se pohnul proti Sasukemu a moc si užíval.Naruto ho chytl za vlasy a sám si určil tempo.Stačilo jen pár tahů a domem se neslo úlevné zasténání.Sasuke si sundal kalhoty i s trenkami.Prst strčil Narutovi do pusy.Naruto ho žužlal a Sasuke si ho vzal.
,,Naruto,teď to bude trochu bolet,tak se co nejvíc uvolni."řekl Sasuke prosebně.Naruto na to jen kývl hlavou.Sasuke nasliněným prstem jemně zatlačil do Narutovi dírky.Naruto na to zatím nereagoval a tak Sasuke ještě víc zatlačil.Narutovi se z úst prodral bolestný sten a ukáply mu slzy.
,,Pššštt Naruto,to bude dobrý.Uvolni se."konějšil ho Sasuke jemně,vzal si do rukou jeho penis a  začal ho masírovat.Tím odvedl Narutovu pozornost a prstem zajel hlouběji.Až pak si toho Naruto všiml,ale to už jenom cítil příjemný pocit.Naruto se proti Sasukemu pohnul a zavzdychal.Sasuke pomalu přidal ještě 3 prsty.
,,Sasuke,ch-chci tě v sobě cítit prosím…."zasténal prosebně Naruto.Sasuke mu velmi rád splnil toto přání.Vytáhl prsty a místo toho tam pomalinku strčil(už nevím,co tam napsat xD)svoje mužství.Nejdřív Naruta zavalila vlna bolesti ale posléze byla nahrazena jenom slastí.Sasuke se zkusil pohnout a oba dva začali vzdychat.Sasuke nejdřív jen zvolil pomalé tempo ale potom začal zrychlovat a zrychlovat.Domem se nesli vzdechy obou chlapců…….


Ráno:
No počkej Naruto.pomyslela si Sakurka po ránu,páč už vymyslela plán jak je rozdělit.(ale já to nwm xDDDD)……                          Pokračování příště……
                     
                  Vím,že to yaoi nestálo za nic,ale je to moje první.Takže se těšte na pokračko……
                                                                  Vaše Wingi-chan


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mizore-chan Mizore-chan | Web | 10. dubna 2010 v 16:41 | Reagovat

Páni už se nemůžu dočkat dalšího dílu rycle dělej, dělej!
P.S:Máš umě diplom za spřátelení!

2 Eclair Eclair | Web | 13. května 2010 v 22:50 | Reagovat

jůůů:-oto bylo supr;-)už se těším na další díl:-)rychle sem s ním:D:D:D

3 May Darrellová May Darrellová | Web | 19. července 2010 v 21:48 | Reagovat

Jáááj, skvěléé... moc se těším na pokráčko ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama